Lapsevankriga kaart

Siin üks roosa vankriga kaart tulevasele ilmakodanikule. Vahepeal sai üks katsiku kaart veel tehtud, aga kahjuks jäid sellest pildid tegemata.
Üldiselt peaks ütlema, et netist kaarditegemise õpetuste ja piltide vaatamine mõjub arendavalt ning iga kaardiga tuleb tarkust juurde, mida ja kuidas kasutada. Hetkel on kõige suurem mure liimiga… PVA põhjal liimipulk kipub kuivades kaardi kõveraks kiskuma ning kui kaks paberit juba kokku on pandud siis ühe paberi nihutamine ei ole enam võimalik. Üks teine poest ostetud liim pani paberi üldse lainetama. Eks peab  kontoritarvete poodi külastama ja edasi katsetama.

Siin siis igatahes üleval mainitud kaart. Kasutasin card-making-magic lehel olevat õpetust ning osalen kaardiga KSFT väljakutsel nr 58.

IMG_2919

IMG_2920

IMG_2921

Advertisements

6 thoughts on “Lapsevankriga kaart

 1. Siimik 15. märts 2013, 11:13 Reply

  Kasuta õhukest kahepoolset teipi 🙂

 2. Kairi 15. märts 2013, 02:17 Reply

  Ja nüüd tuleb tähtis tarkus: vanad tegijad (st kõvasti kogenumad kui mina näiteks) teevad kaarte õhukese kahepoolse teibiga 🙂 Toimib!
  Kui seda korraga hästi palju osta, siis odavaim pidi olema vist ringtee juures Värvikeskuses (Maku ükskord ütles).

 3. Kats 15. märts 2013, 10:38 Reply

  Liimimisel kasuta õhukest kahepoolset teipi. PVA kisub kumeraks paberi ja liimipulgaga liimitu annab mingi aja pärast lahti. Armas kaart 🙂

 4. Leila 16. märts 2013, 10:10 Reply

  Aitäh, nõuannete eest 🙂 Eks ma proovin järele.

 5. Eret 18. märts 2013, 03:53 Reply

  Väga ilus kaart!
  Üks parimaid liime on Tombow Mono Multi Liquid Glue. Seda on isegi Eesti kontoritarvetepoes müügil (vähemalt Pärnus on). See annab sulle natuke aega, et paberit sättida ning ei tekita mingeid kortsukesi. Seda liimi saad ka ajutise liimina kasutada – peale paberile kandmist lase liimil paar minutit kuivada ning seejärel kleepides saad paberi vaevate eemaldada ja järgmisse kohta panna (väga hea šablooni-tehnikas)

 6. kaiahobid 8. apr. 2013, 11:06 Reply

  Väga armas kaart ja paberi kombinatsioon on super hea 😉 Liimimisest nii palju, et parimad pulgaliimid on nt. Giotto ja Pritt, kui mina ka neid ei kasuta, kuna ka pulgaliim kisub kartongi kaardu. Nagu eespool mainit, kasutatakse selle jaoks õhukest kahepoolset teipi ja peale kinnitatavate muude asjade jaoks nagu nt vanker vms kahepoolset paksu teipi, et tekitada kihilisus. Edu katsetamisel ja suur aitäh osalemast KSFT viimasel väljakutsel!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: